יומנים שקופים – הנה ראשי הרשויות שאחרי החפירות שלנו החלו לחשוף יומן!

לפני כשנה יצאנו למסע שמטרתו להביא לשקיפות ביומנים של ראשי רשויות – 12 מהם כבר התחילו לפרסם את יומנם לציבור. הרשימה המלאה פה בפנים

| עידן בנימין |

לפני למעלה משנה יצאנו למסע שמטרתו לדרוש שקיפות מהמועמדים לראשות הרשויות המקומיות. הדרישה הפשוטה, שהגיעה ברובה דרך תושבים ברשות, היא לשקיפות שתלויה רק במועמד עצמו: פרסום יומן הפגישות אחת לרבעון, באופן יזום, באתר הרשות. ביום הבחירות באוקטובר האחרון לא פחות מ-95 מועמדים הבטיחו זאת. 17 מהם גם נבחרו.

בחודש האחרון יצרנו קשר עם כל אחד ואחת מהמבטיחים-הזוכים ובדקנו אם היומן שלהם אכן פורסם. חלקם פרסמו את היומן עוד לפי שבדקנו, ועבור חלקם נדרשה תזכורת קטנה.

אבל בשורה התחתונה, העובדה המשמחת היא שנכון להיום 11 מתוך ה 17 מפרסמים את יומנם. ובונוס: אחד נוסף הצטרף לאחר הבחירות. אנחנו מתרגשים עד תקרת הזכוכית המנופצת והשקופה שלנו.

להלן ראשי הרשויות השקופים:

ראש הרשות שלכם לא נמצא ברשימה? לא נורא – שלחו לו את הכתבה ושאלו אותו לדעתו. הבקשה מאד פשוטה – פרסום היומן באופן יזום אחת לרבעון באתר העירייה. 

שתפו את הכתבה
1 תגובה
  1. firtukloimutrzas
    firtukloimutrzas says:

    I’m not sure where you're getting your info, but great topic. I needs to spend some time learning much more or understanding more. Thanks for fantastic info I was looking for this information for my mission.

    הגב

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *