זוכי פרס אביר השחתת השלטון לשנת 2017

צפו בתוצאות:

רגולטורים ופקידים בכירים משפיעים על חיינו. כשאחד מהם מתרשל, עוצם עיניים או מטייח – התרומה שלו לשחיתות עלולה להזיק יותר מעבריינים רגילים. אז הקמנו מיזם שבוחן שומרי הסף וממלאי תפקידים, שהשפעתם הרוחבית על הציבור עצומה. באתר המיוחד ניתן לקרוא על פעולותיהם השנויות במחלוקת, להצביע ולקבוע את הזוכים בפרס המפוקפק.

התקווה היא שמיזם זה יגרום לשומרי הסף הנוכחיים והעתידיים לחשוב היטב לפני כל פעולה בידיעה שהציבור מביט, בודק ובוחן. שהציבור לא שוכח, ובניגוד לקלישאה – יש לו זיכרון ארוך. מאוד. גם עצם התחרות מגדילה את ההרתעה ומעודדת רגולטורים לנהוג למען האינטרס הציבורי הרחב ביותר, ולא להתקפל. לתוצאות.

תגובות ה"זוכים":

תגובת עו"ד אביחי מנדלבליט ויהודה וינשטיין באמצעות דובר משרד המשפטים: "היועץ המשפטי לממשלה פועל במגוון הנושאים המשפטיים המגיעים לפתחו- הן בתחום היעוץ המשפטי והן בתחום התביעה הכללית, במקצועיות באופן ענייני ובהתאם לאינטרס הציבורי, במטרה לקדם את שלטון החוק במדינה ולבצרו. כך נהג גם עו"ד יהודה וינשטיין".

תגובה שלמה פילבר: בתגובה מסר פרקליטו של פילבר, עו"ד דרור ארד-אילון, שהוא מנוע להתייחס למידע באופן מפורט בשל צו איסור פרסום על החקירות, אך תיאור העובדות אודות מר פילבר מטעה ומוטה, ורחוק מאד מן האמת.

רוצים להתנדב ולסייע לנו בתחרות של 2019? מלאו הטופס וציינו זאת בפנים.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה